fit dog
zerodc
Non-stop
man mat
Flying Dog
tlapky

Sortiment


TASTE OF THE WILD
- jedná se o kanadské granule superpremiové kvality s vysokým podílem masa, bez obilovin. TOTW nabízí krmivo pro štěňátka (bizon, losos) a pro dospělé psy (bizon, losos, kanec, kachna, jehněčí). TOTW nezapomíná i na kočičky a pro ně můžete u nás na prodejně vybrat zvěřina nebo rybí.

 

BELCANDO - jedná se o německé granule superpremiové kvality s vysokým podílem masa, bez obilovin. Belcando má velmi širokou řadu granulí a dokáže se postarat o nejmenší štěňátka, přes mladé psy až po starší pejsky. Nabízí řady granulí pro závodní a aktivní čtynožce, pro pejsky s problémovým zažíváním nebo nadváhou.

 

CALIBRA - jedná se o českou značku granulí s velmi širokým sortimentem produktů - premiové a superpremiové granule. Superpremiové granule jsou vyrobeny z hypoalergeních surovin. Nabízí granule pro štěňata, mladé, dospělé nebo starší psy. Myslí na psy s citlivým zažíváním nebo nadváhou a na kočičky. Sortiment firmy Calibra je velmi široký a nabízí kromě granulí i konzervy pro psy nebo pamlsky.

 

SAM´S FIELD - jedna se o české granule superpremiové kvality s vysokým podílem masa a ovoce, neobsahující lepek. Sam´s Field nabízí granule pro malé, střední a velké psy, pro štěňata a dospělé psy, pro psy s nadváhou/seniory a pro aktivní psy. V sortimentu mají i granule s nulovým obsahem obilovin. Na prodejně je možné zakoupit konzervy s 80% podílem masa.

REGISTRACE PROBÍHÁ NA PRODEJNĚ PŘI NÁKUPU PRVNÍHO PYTLE SAM´S FIELD

 

PLATINUM - jedná se o německé granule superpremiové kvality s vysokým podílem masa, bez obilovin. Granule obsahují 70% čerstvého masa. PLATINUM  má vyšší výživovou hodnotu a proto objem krmné dávky může být až o 1/3 menší. PLATINUM je lehce stravitelné a poskytuje nejlepší možnou vstřebatelnost všech živin. Nabízí granule pro štěňata (kuřecí) a pro dospělé psy (kuřecí, jehněčí a kančí)

 

Výsledek obrázku pro brit care 

Brit Care je česká značka prémiových a superprémiových granuli pro psy i kočky. Psí granule mají dvě příchutě a to losos-brambor či jehně-rýže čímž umožnuje stravu pro psy trpící alergiemi. BC tak myslí i jak na štěňata/juniory/dospělé/gigantická plemena a seniory.
U koček možný rozdíl pro vnitřní či venkovní.

 

 Dromy - jedná se o českého výrobce doplňků pro psy. Produkty značky Dromy se vyznačují především vysokým obsahem účinných látek, aktivních substancí a standardizovaných rostliných extraktů, které jsou vědecky prověřeny a mají odborně zdokumentované účinky

 

 a mnoho dalších...

 

 

 

ANIMONDA - konzervy GRAN CARNO se 70% podílem masa. Cena za 400g - 44,-/ks, za 800g - 69,-/ks

TOPSTEIN - konzervy se 100% podílem masa!

Let´s Bite!Calibra Joy    - kvalitní masové pamlsky

 

a mnoho dalšího.....A SAMOZŘEJMĚ MRAŽENÉ SYROVÉ MASO pro naše čtyřnožce! WWW